Znajdź nas na Facebooku
zadzwoń+48 600 613 300

O firmie

Gravity Media

Filmami i animacjami zajmujemy się od ponad 5 lat. Początkowo były to proste spoty reklamowe na potrzeby telebimów i ekranów reklamowych. Z czasem jednak sięgaliśmy po bardziej zaawansowany sprzęt i oprogramowanie, aby uzyskać unikalne ujęcia i efekty specjalne. Staramy się używać najnowszych technologii do tworzenia naszych filmów, dlatego korzystamy m.in. z filmowania z dronów czy z zaawansowanej animacji 3D.

Jesteśmy zaangażowani w to co robimy ponieważ jest to nasza pasja. Uwielbiamy poświęcać swój czas i bez względu na pogodę czy późną godzinę zrobimy wszystko, aby Państwa firma dostała film na czas i byli Państwo zadowoleni z efektu naszej pracy.


Śledzimy rynek reklamy i filmów wideo i staramy się nadążać za panującymi trendami. Staramy się też być innowatorami i pionierami w zaproponowanych rozwiązaniach. Dlatego jeżeli się wahasz czy skontaktować się z nami i zapytać o realizację spotu do telewizji, billboardu sponsorskiego, filmu korporacyjnego, czy prezentacji produktu to zaryzykuj, a na pewno zaskoczymy Cię ciekawymi pomysłami.

Na tą chwile możemy się pochwalić kilkudziesięcioma realizacjami. Pracowaliśmy m.in. dla Joniec, Karpol, BMW Dobrzański, LDK Limanowa, Szpital Limanowa, powiatu limanowskiego, miasto Limanowa. Kilka z naszych produkcji było emitowanych w regionalnych stacjach telewizyjnych.

Na bieżąco realizujemy po kilka projektów jednocześnie dlatego zapraszamy do częstszego zaglądania na naszą stronę lub profil facebook, aby śledzić efekty naszych prac.

Filmy korporacyjne
i wizerunkowe

Film
promocyjny

Filmy z
eventów

Filmy
instruktażowe

Produkcja
reklam

Animacja 3D
i 2D

Zdjęcia i
filmy z drona

Reklama na
telebimach i ekranach LCD